Vysvetlivky k označeniam produktov

Garancia ceny

Našli ste tento produkt lacnejšie? Kontaktujte nás, dáme Vám lepšiu ponuku!* 

*Garancia ceny platí len pre rovnaký produkt a od rovnakého výrobcu s rovnakými parametrami, v rovnakej kvalite, v rovnakom množstve, musí byť nový, nepoužitý
* Cena je považovaná za nižšiu vždy na koncovú cenu (so všetkými nákladmi, napr. balné, doručenie a iné poplatky)
* Garancia sa nevzťahuje na výpredaje a dopredaja, ďalej na súkromné inzeráty a bazárový predaj, na tovar, na ktorý sú uplatnené špeciálne cenové akcie a ponuky (znížená záruka, podmienka veľkého odberu, dotovaný tovar a podobne).
* Tovar nie je nikde limitovaný maximálnym alebo minimálnym odberom v priebehu času, prípadne nie je množstvo odberu obmedzené iným spôsobom
* Garancia sa nevzťahuje na ponuky, ktoré nie sú online, ale iba v kamenných predajniach
* Produkt musí byť nový s plnou zárukou a musí byť dostupný skladom
* Vzťahuje sa len na ponuky e-shopov, ktoré pôsobia na slovenskej doméne (sk) prípadne európskej doméne (eu) a súčasne predávajú v SK produkty od oficiálnych distribútorov a certifikovaných distribútorov a predávajú značkové produkty, nie ich napodobeniny. Prevádzkovateľom takéhoto e-shopu musí byť slovenská firma, alebo fyzická osoba podnikateľ, ktorý má vydané živnostenské oprávnenie príslušným úradom v SR a nie je pobočkou zahraničnej spoločnosti
* E-shop musí mat vlastnú predajňu alebo výdajné miesto prípadne kontaktné miesto pre zákazníkov s uvedenými otváracími hodinami.

Už zajtra u Vás!

Pri objednávke dnes do 12:00 a doprave kuriérom.

Tovar označený ikonou "Už zajtra u Vás" bude doručený v nasledujúci pracovný deň pri objednávke v pracovný deň do 12:00 hod.

Dodanie sa vzťahuje sa na objednávku s 1 položkou. Pokiaľ je tovar objednaný v sobotu, nedeľu alebo v štátny sviatok deň objednania sa považuje najbližší pracovný deň.

Doprava zdarma

Za dopravu k Vám nič neplatíte

Tovar označený ikonou "Doprava zdarma" bude doručený bez poplatku za dopravu.

               Garancia funkčnosti   

Bezplatné zapožičanie v prípade poruchy*

V prípade poruchy výrobku v záručnej alebo pozáručnej dobe vám zapožičiame náhradný výrobok po dobu, počas ktorej bude výrobok v oprave.

*táto služba nie súčasťou obchodných podmienok
* táto služba nie je právne vymáhateľná

INDIVIDUÁLNA DOPRAVA

Cena dopravy závisí od množstva zakúpeného tovaru.

Pre tovar označený ikonou "Individuálna doprava" je nutné cenu dopravy prepočítať individuálne podľa množstva zakúpeného tovaru . Konečná cena dopravy bude odsúhlasená zákazníkom pred zaslaním objednávky.