Vysvetlivky k označeniam produktov

Garancia ceny

Našli ste tento produkt lacnejšie? Kontaktujte nás, dáme Vám lepšiu ponuku!* 

*Garancia ceny platí len pre rovnaký produkt a od rovnakého výrobcu s rovnakými parametrami, v rovnakej kvalite, v rovnakom množstve, musí byť nový, nepoužitý
* Cena je považovaná za nižšiu vždy na koncovú cenu (so všetkými nákladmi, napr. balné, doručenie a iné poplatky)
* Garancia sa nevzťahuje na výpredaje a dopredaja, ďalej na súkromné inzeráty a bazárový predaj, na tovar, na ktorý sú uplatnené špeciálne cenové akcie a ponuky (znížená záruka, podmienka veľkého odberu, dotovaný tovar a podobne).
* Tovar nie je nikde limitovaný maximálnym alebo minimálnym odberom v priebehu času, prípadne nie je množstvo odberu obmedzené iným spôsobom
* Garancia sa nevzťahuje na ponuky, ktoré nie sú online, ale iba v kamenných predajniach
* Produkt musí byť nový s plnou zárukou a musí byť dostupný skladom
* Vzťahuje sa len na ponuky e-shopov, ktoré pôsobia na slovenskej doméne (sk) prípadne európskej doméne (eu) a súčasne predávajú v SK produkty od oficiálnych distribútorov a certifikovaných distribútorov a predávajú značkové produkty, nie ich napodobeniny. Prevádzkovateľom takéhoto e-shopu musí byť slovenská firma, alebo fyzická osoba podnikateľ, ktorý má vydané živnostenské oprávnenie príslušným úradom v SR a nie je pobočkou zahraničnej spoločnosti
* E-shop musí mat vlastnú predajňu alebo výdajné miesto prípadne kontaktné miesto pre zákazníkov s uvedenými otváracími hodinami.

Už zajtra u Vás!

Pri objednávke dnes do 12:00 a doprave kuriérom.

Tovar označený ikonou "Už zajtra u Vás" bude doručený v nasledujúci pracovný deň pri objednávke v pracovný deň do 12:00 hod.

Dodanie sa vzťahuje sa na objednávku s 1 položkou. Pokiaľ je tovar objednaný v sobotu, nedeľu alebo v štátny sviatok deň objednania sa považuje najbližší pracovný deň.

Doprava zdarma

Za dopravu k Vám nič neplatíte

Tovar označený ikonou "Doprava zdarma" bude doručený bez poplatku za dopravu.

               Garancia funkčnosti   

Bezplatné zapožičanie v prípade poruchy*

V prípade poruchy výrobku v záručnej alebo pozáručnej dobe vám zapožičiame náhradný výrobok po dobu, počas ktorej bude výrobok v oprave.

*táto služba nie súčasťou obchodných podmienok
* táto služba nie je právne vymáhateľná